Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня нагороджено лікаря кардіохірургічного відділення ЛОКЛ лейтенанта медичної служби Дмитра Бешлея

В переддень професійного свята медичних працівників України за значний внесок в розвиток медицини були нагороджені військові та цивільні медики. Серед них орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня нагороджено лікаря кардіохірургічного відділення Львівської обласної клінічної лікарні лейтенанта медичної служби Дмитра Бешлея.
За період з 4 січня по 26 лютого 2015 року у лікарні швидкої медичної допомоги міста Маріуполь Дмитро Бешлей провів близько 50 оперативних втручань, у тому числі судинні операції. З 27 лютого по 10 вересня 2015 року надавав спеціалізовану медичну допомогу пораненим і хворим у Красноармійську, де виконував оперативні втручання різної складності.

Джерело: ГалІнфо