Проктологічне відділення

Проктологічне відділення одне з перших відділень в Україні, що надає високоспеціалізовану допомогу хворим з захворюваннями товстої кишки.
За ці десятиріччя відділення набуло величезного досвіду, продовжуючи розвиватись, використовуючи останні досягнення в колопроктології.
Не існує таких захворювань ободової і прямої кишки, які не лікуються в проктологічному відділенні ЛОКЛ.

Ми надаємо високоспеціалізовану допомогу пацієнтам з:

1) Непухлинними захворюваннями прямої кишки, параректальної ділянки (парапроктити, нориці, тріщини, геморой і т.д.). При лікуванні геморою крім традиційного операційного втручання використовуємо сучасні малоінвазивні методи лікування: накладання латексних кілець; інфрачервону коагуляцію. Застосовуємо в своїй роботі, крім механічного і електрохірургічного різання тканин, радіохірургічний прилад “Сургітрон” – атравматичний спосіб різання і коагуляції м’яких тканин без їх пошкодження, також проводимо операції із застосуванням апарату Liga Sure.
2) Доброякісні та злоякісні пухлинні захворювання ободової та прямої кишки. Використовуємо ендоскопічі, лапароскопічні та конвенційні методи хірургічного лікування. Проводимо складні розширені, комбіновані, поєднані операційні втручання при онкопатології.
3) Запальні захворювання товстої кишки (хвороба Крона, неспецифічний виразковий коліт): консервативне та хірургічне лікування. Виконуємо сфінктерозберігаючі операції зі збереженням пасажу за рахунок формування ілеоанальних резервуарів.
4) Вроджені захворювання товстої кишки.
5) Хронічні закрепи (обстирпаційний синдром).
6) Травматичні пошкодження та посттравматичні вади прямої та ободової кишки.
7) Епітеліальні куприкові ходи (пілонідальні синуси), кисти параректальні та пресакральні.

Застосовуємо наступні методи обстеження хворих: ультразвукове дослідження (УЗД), у тому числі УЗД ректальним і вагінальним датчиками; фіброгастродуоденоскопію (ФГДС); фіброколоноскопію (ФКС); комп’ютерну томографію (КТ) малого тазу і черевної порожнини; магнітно-ядерну томографію (МЯР) малого тазу і черевної порожнини; ірригографію; фістулографію; діагностичні лапароскопії…

У відділенні проктології ЛОКЛ працюють фахівці високого рівня.

Також на базі відділення працює Всеукраїнська благодійна організація “Астом-Україна”, яка забезпечує хворих калоприймачами і предметами догляду за стомою; надає медичну, реабілітаційну та психологічну допомогу стомованим інвалідам.

Запис на консультацію до лікаря проктолога: (067) 938 69 23

Завідувач проктологічним відділенням хірург-проктолог вищої категорії, онкопроктолог,
головний проктолог ДОЗ ЛОДА, Заслужений лікар України

ВИТВИЦЬКИЙ ІГОР КАРЛОВИЧ
телефон службовий: (032)275-75-71, (032)236 83-41
електронна пошта: ivytvytsky@gmail.com

Comments are closed.