Кардіохірургічне відділення

Консультація кардіохірурга
Кардіохірург – лікар, який виконує операції на серці та грудній аорті, під час яких відновлюється кровопостачання серця (аорто-коронарне шунтування), виправляються вади серця, встановлюється кардіостимулятор, ліквідуються захворювання грудної аорти.
Коли звертаються до кардіохірурга?
До кардіохірурга звертаються пацієнти з:
• різними формами ішемічної хвороби серця (зокрема стенокардією, перенесеним в минулому інфарктом міокарда);
• вадами серця (зокрема хворобами клапанів серця);
• аневризмою грудної аорти;
• життєво загрозливі порушення ритму і провідності (атріо-вентрикулярні блокади, синдром слабкості синусового вузла, інші види тахі-та брадиаритмій), що вимагають імпалнатації електрокардіостимулятора(ЕКС).
для вирішення питання про доцільність аорто-коронарного шунтування, стентування коронарних артерій, протезування клапанів серця або іншої операції на серці або грудній аорті.
Серцево-судинним центром Львівської обласної клінічної лікарні надаються дистанційні інтернет-консультації кардіохірурга з питань профілактики, діагностики та лікування захворювань серця та грудної аорти. На даний час консультування проводиться з допомогою електронної пошти.

Надсилайте Ваші запитання.
Консультації проводять:

– лікар-кардіохірург, кандидат медичних наук, доцент – Щур Олександр Володимирович (ol.shchur@gmail.com)
– лікар-кардіохірург Аверчук Дмитро Віталійович (miterby@yahoo.com)
– Лікар-кардіохірург – Мишаківський Олексій Анатолійович (oleksijmy@gmail.com) – імплантація електрокардіостимуляторів (ЕКС), діагностика аритмій, діагностика ішемічної хвороби серця (виконання
коронарографії).

УВАГА! Дистанційна інтернет-консультація без проведення усіх необхідних обстежень та безпосереднього огляду спеціалістом не може бути гарантією правильно встановленого діагнозу та підставою для призначення лікування.

Comments are closed.