Акушерське відділення

Акушерське відділення фізіології та патології вагітних ЛОКЛ є лікувально – діагностичним підрозділом лікарні. Відділення розраховано на 50 ліжок, де надається висок кваліфікована медична допомога жінкам в період вагітності, в родах і після – родовому періоді. На 3 поверсі пологового будинку розташовані палати відділення для вагітних з наявною екстрагенітальною та акушерською патологією – 7 палат, операційний блок, тренінгова кімната для навчання вагітних, кабінети функціональної діагностики (кардіотокографії, електрокардіографії, терапевта).

На 2 поверсі – розташовано 6 індивідуальних пологових залів, 11 післяродових палат спільного перебування матері та дитини, 2 палати інтенсивного спостереження та лікування, кабінет ультразвукової діагностики. У 2009 році кількість ліжок під спільне перебування матері разом з дитиною складало 100%.

В 6 індивідуальних пологових залах та палатах спільного перебування роділля має змогу народжувати за участю членів сім’ї (це психологічна підтримка роділлі її родичами, наявність задовільних санітарно-побутових умов, мінімальне застосування медикаментів, ранній контакт матері та дитини “шкіра до шкіри’’, раннє прикладання дитини до грудей, переважно вигодовування грудним молоком матері, дотримання ‘’теплового’’ ланцюжка).

Лікарі відділення:
1.Солощенко В.І.-завідувач відділення, Заслужений лікар України, кандидат мед. наук
2.Бурак Ю.Т. – акушер гінеколог, вища категорія.
3.Вовк М.І. – акушер гінеколог, вища категорія.
4.Грицишин Р.М. – акушер гінеколог, вища категорія.
5.Гичка Н.М. – акушер гінеколог, сертифікат спеціаліста.
6.Дружиненко Н.В. – акушер гінеколог, вища категорія.
7.Заплатинська І.В. -лікар-терапевт.
8.Кобецький О.Ф. – акушер гінеколог, вища категорія.
9.Коржинська Р.Д. – акушер гінеколог, вища категорія.
10.Костів М.О. – акушер гінеколог, I категорія.
11.Михайлів О.О. – акушер гінеколог, I категорія, кандидат мед. наук.
12.Паєнок В.О. – акушер гінеколог, вища категорія, кандидат мед. наук.
13.Салінг Ж. Л. – акушер гінеколог, сертифікат спеціаліста.
14.Тудай В.М. – акушер гінеколог, II категорія.
15.Федорів Г.Ю. – акушер гінеколог, II категорія.
16.Юрченко О.В. – акушер гінеколог, вища категорія.

Також у відділенні працюють 42 висококваліфікованих середніх медичних працівників (акушерок, операційних медсестер), також 45 молодших медичних сестер.

Відділення з 2002 року приймає активну участь в проекті здоров”я матері і дитини.
За якісно високі показники своєї роботи відділення отримало статус “Лікарня доброзичлива до дитини” та “Центр якісного медичного обслуговування”.

Comments are closed.