Оновлений операційний блок та кардіохірургічне відділення вже відкриті

Після ремонту

Після ремонту

25 грудня 2015 року у Львівській обласній клінічній лікарні відкрили новий операційний блок та відремонтовану частину кардіохірургічного відділення.

Головний кардіохірург департаменту охорони здоров’я, завідувач кардіохірургічного відділу ЛОКЛ Віталій Аверчук розповів про організацію роботи кардіохірургічної служби області. Доктор В. Аверчук, зокрема, наголосив на тому, що після переведення кардіохірургічного відділу №2 до складу обласного кардіологічного центру стало можливим суттєво покращити умови лікування хворих у кардіохірургічному стаціонарі обласної лікарні. Відтепер відділ кардіохірургії розділений на амбулаторну зону і власне кардіохірургічний стаціонар з операційним блоком, який складається з трьох сучасних операційних і двох палат інтенсивного догляду хворих. Як розповів завідувач кардіохірургічного відділення Віталій Аверчук, у приміщеннях відділення здійснили реконструкцію та ремонт.

Наші кардіохірурги

Наші кардіохірурги

Ми створили новий операційний блок з трьома операційними та технічним забезпеченням. Введення в експлуатацію нового операційного блоку дозволяє одночасно проводити три операції, що суттєво скорочує час очікування пацієнтів на лікування

Головний лікар ЛОКЛ Михайло Гичка розповів, що також вже відремонтували частину палат для пацієнтів, де встановили необхідне моніторуюче обладнання. Водночас реалізували й проект «Чисті приміщення», який дав можливість встановити спеціальні металеві антибактеріальні стіни, сучасну вентиляцію та кондиціонування. Ремонтні роботи у кардіохірургічному відділі продовжуються, оновлення очікують усі інші палати для пацієнтів, діагностичні підрозділи.

Фінансування проведених ремонтних робіт забезпечував благодійний фонд «Дар серця», а сучасне хірургічне освітлення в операційних – РОТАРІ-клуб «Львів Ратуша».
Голова обласної ради Олександр Ганущин і перший заступник голови ОДА Ростислав Замлинський обговорили з адміністрацією департаменту ОЗ і ЛОКЛ подальші кроки керівництва Львівщини щодо розвитку обласної клінічної лікарні і покращення забезпечення медичних закладів області.

One Comment

  1. Хочу щиро ПОДЯКУВАТИ кардіохірургу Бешлею Дмитрові Мироновичу за професіоналізм у своїй роботі… Нещодавно лікар провів операцію татові на серце і ми дуже задоволені його відповідальністю, роботою, турботою, ставленням та підтримкою до своїх пацієнтів… Операція пройшла успішно… Дмитро Миронович лікар від Бога!!!
    При проблемах зі здоров’ям серця усім рекомендую лише Бешлея Д. М.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.