Урочистості з нагоди 150-річчя створення Львівського лікарського товариства

Урочистості з нагоди відзначення 150-річчя з дня створення Львівського лікарського товариства, у Національному академічному театрі опери і балету імені Соломії Крушельницької, 20 жовтня.
Із вітальним словом виступив голова Львівська обласна державна адміністрація Синютка, Олег Михайлович
“Те, що було закладено 150 років тому на Львівщині, а саме професійність, виваженість посприяло розвитку медицини. Я переконаний, що ті люди, що сьогодні зібрались тут, українці і поляки несуть гідно велику честь Львівського лікарського товариства”. Голова ЛОДА, своїм виступом і присутністю, підтвердив позитивний імідж Львівщини, готовність до поглиблення співпраці в галузі охорони здоров’я та партнерських стосунків з польськими колегами.
З вітальним словом, також виступили: @Рафал Вольскi – Генеральний консул Республіки Польща у Львові, Konsulat Generalny RP we Lwowie / Генеральне Консульство РП у ЛьвовіРоман Ілик – заступник міністра охорони здоров’я, МОЗ УкраїниОксана Юринець (Oksana Yurynets) – народний депутат України, Мацей Гаманкевіч – Голова Національної лікарської палати Польщі, Naczelna Izba LekarskaМихайло Гичка – голова депутатської комісії з охорони здоров’я, Львівська обласна радаНаталія Бунда (Natalia Bunda) – директор департаменту розвитку, ЛМР, Микола Тищук – голова правління Всеукраїнське Лікарське Товариство (ВУЛТ) – Ukrainian Medical Association.
Усі виступаючі висловили високе шанування до лікарів та організаторів ювілею «150-річчя Львівського лікарського товариства». Також нагородили подяками і подарунками членів оркомітету конференції Українське Лікарське Товариство у Львові, Товариство польських лікарів у Львові, Департамент охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації, Konsulat Generalny RP we Lwowie / Генеральне Консульство РП у Львові , лікарів з України та Польщі.

Фото на сайті http://ult.lviv.ua

Comments are closed.