Громадянська ініціатива

Шановні друзі!

Львівська обласна клінічна лікарня стала учасником міжнародної україно-нідерландської акції з метою мобілізації проєвроінтеграційного електорату напередодні референдуму, що проходитиме 6 квітня в Нідерландах. Це громадянська ініціатива, спрямована на збір 5000 відеозвернень, які закликають голландських громадян підтримати Україну. На даний момент в Нідерландах зберігається загалом позитивне ставлення до України, яку підтримують не тільки багато провідних журналістів та експертів, політичні партії, а й значна кількість громадян. Та враховуючи мобілізацію так зв. «протестного електорату», який боїться напливу трудових мігрантів, економічних втрат, пов’язаних зі зменшенням товарообігу з Росією тощо, і загалом, небагато знає про Україну, – для нас полем битви є не лише імідж України, а й пряма загроза євроінтеграційним очікуванням нашої держави.
Тому ми закликаємо усіх приєднатись до ініціативи, щоб продемонструвати, що ми представляємо древній працьовитий європейський народ, який історично, геополітично та ментально заслуговує бути рівноправним і гідним членом европейської сім’ї націй.
А у зв’язку із проведенням референдуму апелюємо до громадян «країни тюльпанів», що ця угода вигідна для Нідерландів у контексті стабільності білякордонів ЄС та нових можливостей для нідерландського бізнесу на величезному ринку з 45-ти мільйонним населенням.

 

Comments are closed.