Відбувся міжнародний симпозіум на тему «Захворювання кістково-м’язевої системи та вік»

231392300 (1) 9-11 березня 2016 року у Львові в Будинку Вчених відбувся ІІ міжнародний симпозіум на тему «Захворювання кістково-м’язевої системи та вік».
Ця подія є результатом партнерства між Українською асоціацією остеопорозу, Австрійським товариством досліджень кісткової тканини та Cловацьким товариством остеопорозу та метаболічних захворювань кісток за підтримки Європейського товариства клінічних та економічних аспектів остеопорозу, остеоартрозу та захворювань кістково-м’язової системи, а також Міжнародної асоціації остеопорозу.
Організатором проведення заходу є Українська асоціація остеопорозу за сприяння Національної академії медичних наук України, Наукового медичного товариства геронтологів і геріатрів України, ДУ «Інститут геронтології імені Д. Ф. Чеботарьова НАМН України», Української асоціації менопаузи, андропаузи та захворювань кістково-м’язової системи, Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, Львівської міської ради, Українського лікарського товариства у Львові, Департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної клінічної лікарні.
В симпозіумі прий231392375 (1)няли участь відомі європейські та українські вчені: проф. Джон Каніс (Велика Британія), проф. Ян Ів Режинстер (Бельгія), проф. Владислав Володимирович Поворознюк. В доповідях з питань профілактики, діагностики та лікування захворювань опорно-рухового апарату провідними фахівцями було висвітлено найновішу інформацію про проблеми, пов’язані із захворюваннями кістково-м’язевої системи в осіб різного, зокрема й літнього віку, що дозволить усім присутнім отримати нові знання й навички та використовувати їх в практиці.

Comments are closed.