Обстеження шийки матки сучасним кольпоскопом тепер в поліклініці ЛОКЛ

фіксацією зображення в електронному форматі. Це дає можливість розглядати зображення консілярно з лікарями-онкогінекологами.

Крім того задяки придбаній коштом проекту оргтехніці та підключенню швидкісного інтернету за кошти ЛОКЛ з серпня 2017р всі пацієнти, які звертаються на консультацію до гінеколога вносяться в загальний електронний реєстр жінок Львівської області.

В консультативній поліклініці пацієнтам, які потребують додаткового обстеження з приводу захворювань шийки матки є можливість забору матеріалу для проведення обстеження методом рідинної цитології, який проводиться у ЛДОРЛДЦ безкоштовно. Крім того завдяки програмі Doctor Eleks, встановленої в рамках Проекту «Онкопревенції та впровадженню ефективних протипухлинних технологій у Львівській області», результат пацієнтка може за бажанням отримати на свою електронну пошту.

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії Походило Олеся Євгенівна

Попередній запис на обстеження за тел: 2368-391