Із сумом повідомляємо, що передчасно пішов з життя Готь Маркіян Мирославович

gott Mark копия1

Готь Маркіян Мирославович 22.09.1950 – 30.04.2016

Із сумом повідомляємо, що 30 квітня 2016 року передчасно пішов із життя наш колега, завідувач відділення щелепно-лицьової хірургії Готь Маркіян Мирославович, фаховий лікар, гарна, розумна й талановита людина.

Маркіян Мирославович Готь народився 22 вересня 1950 р. у Львові в родині робітників. Середню освіту здобував у Львівській середній школі №63.
Шлях до здійснення своєї мрії – навчання у медичному інституті – пролягав у юнака через роботу учнем фрезерувальника на заводі «Теплоконтроль», а згодом, – лаборантом кафедри хірургічної стоматології.

У 1970-1975 роках навчався на стоматологічному факультеті Львівського державного медичного інституту. Після закінчення інтернатури у 1976-77 рр. працював у дитячій стоматологічній поліклініці, у 1977-80 рр. – лікарем-стоматологом-хірургом обласної консультативної стоматологічної поліклініки. З 1980 р. його трудова діяльність пов’язана із Львівською обласною клінічною лікарнею: спочатку на посаді лікаря відділення щелепно-лицьової хірургії, з 1982 р. – завідувач цього ж структурного підрозділу.
Відтоді, впродовж 34-х років, Маркіян Мирославович був беззмінним керівником відділення. Дуже швидко до молодого спеціаліста прийшло визнання відмінного фахівця хірурга-стоматолога та клініциста. Окрім того, він проявив себе й як талановитий адміністратор.

Це була людина високих моральних засад: завжди ввічливий – як у відношеннях із колегами так із пацієнтами. Його енергетика, інтелігентність, спокій та рівновага створювали неймовірну позитивну ауру та викликали беззастережну довіру до нього. Доступність, відкритість у спілкуванні, чуйність, доброзичливість дозволили здобувати прихильність пацієнтів та глибоку шану колег. «Шеф» – так звали свого завідувача співпрацівники відділення. Його слово було беззаперечним авторитетом для всіх.

Людина глибокої освіченості – Маркіян Мирославович окрім основної роботи займався науковою діяльністю: його перу належать публікації з питань діагностики та лікування ряду захворювань щелепно-лицьової ділянки. Зареєстровано патент на винахід.
Доля не пестила цю людину, та завдяки силі свого характеру, мужності, вірі у добро чоловік зміг витримати випробування та реалізувати свій людський, творчий та фаховий потенціал.

Нас покинула Людина із великим серцем та гострим розумом, чудовий друг та гарний фахівець… Ми пам’ятатимемо його надзвичайний оптимізм та енергію, працелюбність, самовідданість та самовіддачу…

Вічна Йому пам’ять!

Адміністрація Львівської обласної клінічної лікарні