Досягнення

Тільки за останні 5 років, впроваджено ряд методів мініінвазивної хірургії, таких як: кардіохірургічні операції на працюючому серці, пластики аортального та мітрального клапанів та білатерального мамакоронарного шунтування на працюючому серці, лапароскопічні втручання при хірургічній, гінекологічній, урологічній патології, трансуретральні резекції новоутворів сечового міхура та простати, ендоскопічне видалення каменів нирок та сечоводів, офтальмологічні операції з використанням системи INFINITI Vision System тощо, що дозволило збільшити кількість органозберігаючих оперативних втручань, в цілому по лікарні, в 3 рази.

Крім того, лікарі відділень є авторами багатьох друкованих праць, монографій, методичних рекомендацій. З метою підвищення фахового рівня, ознайомлення із передовими медичними технологіями співробітники ЛОКЛ приймають активну участь у конференціях, симпозіумах та інших науково-практичних заходах державного та міжнародного рівня.
Участь у проекті „Здоров’я матері та дитини – ІІ” під егідою організації JOHN SNOW Inc у співпраці з Агенцією з міжнародного розвитку США протягом 2007-2009 р. дозволила успішно впровадити інноваційні перинатальні технології у відділеннях новонароджених та пологових. Відділення є базовим тренінговим центром проекту у Західному регіоні. У 2009 р. акушерські відділення відзначені семизірковим сертифікатом „Дев’ять зірок якісного медичного обслуговування ” за проектом „Здоров’я матері та дитини – ІІ” під егідою організації JOHN SNOW Inc.

За реультатами програми “Діловий імідж України. Визнання року–2010”. Львівська обласна клінічна лікарня отримала Золоту відзнаку “Визнання року–2009” за вагомий внесок у розбудову та формування привабливого міжнародного іміджу України.

Почесний диплом

Надалі головною метою діяльності Львівської обласної клінічної лікарні – трансформація її в сучасну клінічну установу з пріоритетом надання високоспеціалізованої високотехнологічної медичної допомоги IV-го рівня – лідера в Західній Україні.